Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Vyberte si JoomlaShine!

Proč zvolit JoomlaShine?
 
 
Můžete přilákat návštěvníky s designem vašeho webu
 
Tisíce uživatelů Joomla si již vybralo. Každá šablona JoomlaShine má neuvěřitelně krásný čistý design s ultra flexibilním rozestavěním z 36 modulů pozic. Kombinace odchylky barev, stylů nabídky a styly pozadí vedou k opravdu pozoruhodným webovým stránkám.
1962 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál

Bonus ke každé transakci

Bonus zastaven 7.12 viz změny podmínek a plošné navýšení CashBacku.

 

U každé transakce je 70 % šance na spuštění speciálního bonusu. Tento bonus znamená náhodné navýšení Cashbacku o 5 - 15 % a to včetně VIP věrnostních bodů!

Bonus je aktivní až do odvolání.

Pozor bonus není to samé jako cashback!

Např. máte objednávku u Bonprix.cz za 2000 Kč a z toho deklarovaných 5 % Cashbacku je 100 Kč.

Pokud se spustí bonus, tak se náhodně vybere číslo od 5 do 15, tedy např. 10 by znamenalo, že ke Cashbacku 100 Kč se Vám připočte bonus 10 % a to je +10 Kč, dohromady 110 Kč. Celkem tedy získáte 110 Kč.

Cashback je vždy stejný a pro všechny a jeho výše je vždy uvedena na stránce s každým partnerem, ale náhodný bonus je opravdu náhodný s tím, že je vždy 70 % šance, že se spustí a když se spustí, tak se ke Cashbacku připočte 5 - 15 % také náhodně!

4548 COM_CONTENT_REVIEW
|

Odměníme Vás za sdílení

Pokud se někdo přes Váš nasdílený, doporučující odkaz zaregistruje během 30 dnů od kliknutí, bude automaticky přiřazen k Vám. Z toho Vám ihned plynou všechny výhody.

Využijte nástrojů pro sdílení na této stránce a pošlete nám report, který obsahuje co jste učinili a URL adresy, kde jste sdíleli Váš odkaz. My Vás za to navíc odměníme VIP body, které můžete vyměnit za peníze.

8286 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál

Slevové kupóny popis

Slevové kupóny jsou dalšími bonusy portálu ziskejte.cz.

Jedná se o tzv. slevové kupóny, slevové kódy či slevové poukazy. Jejich použití je jednoduché. Stačí je zadat do příslušného pole při procesu objednávky na stránkách partnera. Takto Vám vzniká nárok na okamžitou slevu z hodnoty nákupu. Cashback poté bývá zpravidla počítána z částky nižší o tuto slevu. Výhodou však je to, že můžete tyto slevy kombinovat.

5110 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál

Sezónní akce popis

Sezónní akce jsou dalšími bonusy portálu ziskejte.cz.

Mohou to být okamžité slevy a nebo toto zvýhodnění znamená, že získáte zpět ještě více peněz z každého nákupu u partnera, který je v této akci zahrnut. Takového partnera poznáte podle jasně viditelného označení spolu s hodnotou bonusu např. + 100% znamená, že pokud je základní Cashback 100 Kč, navyšuje se na 200 Kč.

5124 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait