Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 8 let dáváme nejvíc!

Odměníme Vás za sdílení

Pokud se někdo přes Váš nasdílený, doporučující odkaz zaregistruje během 30 dnů od kliknutí, bude automaticky přiřazen k Vám. Z toho Vám ihned plynou všechny výhody.

Využijte nástrojů pro sdílení na této stránce a pošlete nám report, který obsahuje co jste učinili a URL adresy, kde jste sdíleli Váš odkaz. My Vás za to navíc odměníme VIP body, které můžete vyměnit za peníze.

7140 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál

Slevové kupóny popis

Slevové kupóny jsou dalšími bonusy portálu ziskejte.cz.

Jedná se o tzv. slevové kupóny, slevové kódy či slevové poukazy. Jejich použití je jednoduché. Stačí je zadat do příslušného pole při procesu objednávky na stránkách partnera. Takto Vám vzniká nárok na okamžitou slevu z hodnoty nákupu. Cashback poté bývá zpravidla počítána z částky nižší o tuto slevu. Výhodou však je to, že můžete tyto slevy kombinovat.

4257 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál

Sezónní akce popis

Sezónní akce jsou dalšími bonusy portálu ziskejte.cz.

Mohou to být okamžité slevy a nebo toto zvýhodnění znamená, že získáte zpět ještě více peněz z každého nákupu u partnera, který je v této akci zahrnut. Takového partnera poznáte podle jasně viditelného označení spolu s hodnotou bonusu např. + 100% znamená, že pokud je základní Cashback 100 Kč, navyšuje se na 200 Kč.

4291 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait