Ziskejte.cz - Peníze zpět z nákupů

 • Nejvyšší CashBack 5+ let
 • Více než 500 e-shopů, např.:
  Aliexpress 6 % - Mall 5,3 % - Tchibo 5,6 % - ZOOT 1,4 % - Kasa 4,9 % - Notino (Parfums) 7 % - Pepa.cz 7 % - Pojisteni.cz 35 %...
 • Uvítací bonus 100 Kč + 30 Kč za doplněk do prohlížeče, který Vám pomáhá získat nejvyšší CashBack.

 

  Lákavé:

  AliExpress.com

  Získejte AliExpress.com CashBack 6 % - 5,2 %

  Dovoz z Číny až k Vám domů. Více než 3 miliony produktů.

   

  ebay

  Získejte eBay.com CashBack 2,55 %

  Internetový aukční dům. 1,1 miliardy nabídek.

Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 5 let dáváme nejvíc!

Booking.com

Booking.com - CashBack - Sleva

garance
4.07 %
Získejte Cashback!

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.


Booking.com nabízí více než 280 000 hotelů, apartmánů, penzionů a dalších typů ubytování po celém světě. Vyberte si z široké nabídky ubytování a využijte velmi příznivých mezinárodních cen.

Společnost Booking.com je jedničkou na světě.Zaručuje nejlepší ceny pro všechny typy nemovitostí - od malých, rodinně spravovaných hotelů se snídaní až po luxusní apartmány a pětihvězdičkové luxusní apartmány. Je k dispozici ve více než 40 jazycích a nabízí 790 085 aktivních nemovitostí ve 221 zemích.

Cílem je poskytnout obchodním cestujícím a turistům nejlevnější a cenově nejvýhodnější způsob, jak nalézt a rezervovat nejširší výběr ubytování v každém koutě světa.

• Nejnižší sazby - Ať už žijete ve městě, na pobřeží nebo na venkově, Booking.com vám zaručuje nejlepší ceny.

• Bez rezervačních poplatků - Rezervační služba Booking.com je zdarma. Neúčtujeme žádné rezervační poplatky ani žádné administrativní poplatky - a v mnoha případech mohou být pokoje zrušeny zdarma.

• Bezpečná rezervace - Rezervační systém Booking.com je bezpečný a vaše kreditní karta a osobní údaje jsou šifrovány. Pracujeme s vysokými standardy, abychom zaručili vaše soukromí.

přidat k oblíbeným  
Platí od 8.6.2017 do 10.7.2017

Navýšení cashbacku na 4,15 % z 3,75 %. 

Platí do  10.7.2017!

Rezervaci/objednávku vytvořte v aktuálním okně/záložce, které se Vám otevře ihned po kliknutí na "Získejte Cashback!". Cashback je jen z částky za pokoj bez dph, bez dalších služeb, pobytových tax apod.

Datum přiznání je následující měsíc po odbydlení.

 

Pro objednávky do 5.6.2017:

Cashback bude přiznán s měsíční prodlevou do 11. dne v měsíci po skončeném pobytu (odhlášení z hotelu). (Např. Cashback za ukončený pobyt 1.4. bude přiznán nejpozději 11.6. Stejně tak ukončený pobyt 30.4. bude přiznán nejpozději 11.6.)

 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!

Odebírejte to nejlepší ze ziskejte.cz

Please wait