Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 9 let dáváme nejvíc!

Conrad.cz

Conrad.cz

Conrad.cz

Garantovaný cashback
4.2 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Conrad Electronic je jedna z největších firem působící v oblasti elektroniky v Evropě. Jen v České republice nabízí více než 65 000 výrobků, které pokrývají téměř vše, co má něco společného s elektronikou a technikou. Nabízí velké množství elektronických zařízení téměř ze všech oblastí každodenního života. 

 

 

 
Platí od 18.4.2020 do 30.9.2020

Kamery s funkcí pro monitorování teploty, IR teploměry, prostředky pro udávání pokynů, dělicí přepážky, ochrana obličeje, jednorázové rukavice, celá řadu produktů od nástrojů až po instalační materiály, nyní se slevou 9% z nákupu

Jaro je tady!

S prvními teplými paprsky slunce se na balkoně a na zahradě probouzejí květiny a rostliny. Zapojte se do prvních teplých dnů pomocí jejich doplňků. 

Zelený trávník, co vám bude soused závidět! Vybavte se pro pohodlnou a efektivní práci ve vašem království, nyní s 9% slevou.

Dodatečná sleva 9% z nákupu s kódem CONRAD-HOME20.

Doprava na 1000kč zdarma!

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait