Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Conrad.sk

Conrad.sk

Conrad.sk

Garantovaný cashback
4.2 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Conrad je jedna z najväčších zasielateľských spoločností na poli elektroniky v Európe.

Conrad ponúka technické inovácie, ktoré sú dostupné širokej skupine zákazníkov. Sortiment v Českej republike v súčasnosti činí viac než 75 000 výrobkov, ktoré pokrývajú takmer všetko, čo má niečo spoločné s eletronikou a technikou. Snaží sa vždy zaistiť prvotriednu kvalitu všetkých nami predávaných výrobkov. Technologické centrum firmy Conrad (CTC) je zodpovedné za vývoj nových produktov a zaistenie stálej kvality tovaru.

Logistické centrum firmy Conrad leží v meste Wernberg v Nemecku a jedná sa o jedno z najvyspelejších distribučných centier v Európe.

 
Platí od 18.4.2020 do 30.9.2020

Kamery s funkcí pro monitorování teploty, IR teploměry, prostředky pro udávání pokynů, dělicí přepážky, ochrana obličeje, jednorázové rukavice, celá řadu produktů od nástrojů až po instalační materiály, nyní se slevou 9% z nákupu

Jaro je tady!
S prvními teplými paprsky slunce se na balkoně a na zahradě probouzejí květiny a rostliny. Zapojte se do prvních teplých dnů pomocí jejich doplňků. 

Zelený trávník, co vám bude soused závidět! Vybavte se pro pohodlnou a efektivní práci ve vašem království, nyní s 9% slevou.

Dodatečná sleva 9% z nákupu s kódem CONRAD-HOME20.

Doprava na 1000kč zdarma!

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait