Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Digiboss.cz

Digiboss.cz

Digiboss.cz

Garantovaný cashback
2.45 % - 1 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

E-shop Digiboss.cz se specializuje na IT, elektrospotřebiče a zboží pro dům i zahradu. Zákazníky oblíbený e-shop spadá pod skupinu NWT, která mimo jiné provozuje e-shopy Patro.cz a Lypo.cz. O kvalitních službách Digibossu svědčí i certifikát “Ověřeno zákazníky” a 95% spokojenost uživatelů na nákupním portálu Heureka. Digiboss aktuálně rozšiřuje nabídku o řady produktů, taktéž chystají zkvalitnění služeb v oblasti logistiky, více výdejních míst, rychlejší řešení případných reklamací, anebo nový způsob dopravy s vratným obalem, který nově sloučené e-shopy zavádí jako jedni z prvních v České republice.

 

Kategorie Péče o dítě, Hračky a hry, Škola, Sport, Módní doplňky, Móda - 2,45 %
Kategorie Velké spotřebiče, Malé spotřebiče, Dům, zahrada, Auto-moto -  1,47 %
Kategorie IT, Elektronika, Zábava, Volný čas -  1 %

Kategorie Smart a Výprodej 0%

Zboží v akci nespadá automaticky do sekce Výprodej. Nulový cashback platí pouze pro zboží v této kategorii přímo uvedené.
V případě, že je možné některé zboží zařadit do více než jedné kategorie, rozhoduje o zařazení i výši cashbacku inzerent.

 

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait