Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

FotoŠkoda.cz

FotoŠkoda.cz

FotoŠkoda.cz

Garantovaný cashback
7 % - 1.75 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Specializovaná prodejna a eshop na foto a video techniku. Nabízí široké spektrum fotografických služeb pod jednou střechou. Cílem je, aby vaše fotografie dostaly nový rozměr a vaše jedinečné okamžiky byly uchovány. Velký důraz kladou na profesionální kvalitu tisku a dokončující zpracování. Naleznete zde širokou nabídku digitálních fotoaparátů, videokamer, objektivů, stativů a příslušenství. Autorizovaný prodejce značek Canon, Nikon, Sony, Panasonic, Olympus, Fujifilm a Leica. E-shop pořádá široké spektrum kurzů a workshopů pro začínající a pokročilé fotografy.

 
Platí od 27.8.2021 do 5.9.2021

10% sleva na zavazadla značky Travel Line vč. Packing Tools

Fotokurzy  7 %

Blesky, časosběrné kamery, digitální zrcadlovky, diktafony, kompakty, kompakty s výměnným objektivem, značka Leica, objektivy s pevným ohniskem, sportovní kamery, střední formát a doplňky, videokamery, zoom objektivy, zrcadlovky 1,75%

Ostatní zboží 3,5 %

Fotoslužby (vyvolání fotografií, fotoobrazy, fotoknihy, fotokoláže, velkoformátový tisk) 0%

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait