Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

OXE.cz

OXE.cz

OXE.cz

Garantovaný cashback
2.1 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Společnost RICOM secure s.r.o., která provozuje internetový obchod Oxe.cz, je výhradním dovozcem značek OXE, AVTECH a KeepGuard na český, slovenský a celkově evropský trh. Firma RICOM secure s.r.o. obchoduje po celé Evropě prostřednictvím jazykových mutací webu Oxe a evropských marketplaces. Produkty výše uvedených značek jsou na skladě v dostatečném množství, ihned k expedici. Nabízí kvalitní technickou i servisní podporu. 

Oxe.cz je specializovaný internetový obchod zaměřující se na prodej fotopastí, myslivecké optiky, elektrocentrál, powerbank, inspekčních kamer, kamerových a zabezpečovacích systémů, přístupových systémů a kancelářských telefonů. Kromě toho je v nabídce také velké množství spotřební elektroniky, jako jsou, jako jsou kamery do auta, policejní kamery, GPS lokátory, SmartWatch, chytré Bluetooth helmy na kolo, světla a čelovky, bezkontaktní teploměry, videochůvičky, dětské LED čelovky s motivy zvířátek a mnoho dalšího.

O kvalitě služeb vypovídá mimo jiné i Heuréka certifikát „Ověřeno zákazníky“.

 
Platí od 1.3.2024 do 31.12.2024

Doprava zdarma při objednávce nad 7 500 Kč

Sleva 2% při objednávce nad 10 000 Kč pro registrované zákazníky

Registrujte se a získejte automaticky slevu 2%

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci