Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 7 let dáváme nejvíc!

Pojisteni.cz

Pojisteni.cz

Pojisteni.cz

Garantovaný cashback
35 % - 12.6 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

POJISTĚTE SE SNADNO, RYCHLE A VÝHODNĚ!

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - Pojištění na cesty do zahraničí, sjednané online do 5 minut, s platností již ode dneška. POJIŠTĚNÍ MAJETKU - Jedině u nás Vám ON-LINE pojistíme NEMOVITOST či DOMÁCNOST s platností již od druhého dne. POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI - ojištění občana, zaměstnance či při držbě nemovitosti. Sjednání do 5 minut, platnost již od druhého dne. ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ - Finanční náhrada při úrazu, denní odškodné, bolestné a trvalé následky. Krátkodobé či dlouhodobé pojištění. POVINNÉ RUČENÍ - On-line sjednané do 10 minut, bez nutnosti podpisů a s platností ode dneška, po zaplacení můžete vyrazit na silnici. HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ - Ochrání Vaše auto a Vaši peněženku při havárii, živelné události, odcizení či vandalismu. On-line sjednané do 10 minut. POJIŠTĚNÍ ZVÍŘAT PES A KOČKA - Pojištění veterinární péče, úhynu a odpovědnosti pro Vašeho psa či kočku. Sjednání do 5 minut. POJIŠTĚNÍ CIZINCŮ - Pojištění léčebných výloh pro pobyt cizích státních příslušníků v ČR – neodkladná péče nebo kompletní pojištění. POJIŠTĚNÍ PRÁVNÍ OCHRANY - Pojištění pro snížení nákladů v důsledku právních sporů. Připravujeme pro Vás nový ON-LINE kalkulátor. 

Dárek ke každému pojištění.

 
 

Produkt                                                            Výše Cashbacku (%)              

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!

Odebírejte to nejlepší ze ziskejte.cz

Please wait