Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 7 let dáváme nejvíc!

Ferratum.cz

Ferratum.cz

Ferratum.cz

Garantovaný cashback
1,260 Kč - 56 Kč
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Ferratum.cz je součástí finanční skupiny Ferratum Group, která se svými pobočkami v 20 zemích světa a s více než 280 finančními specialisty pomohla půjčkou už více než 1,5 milionu spokojených zákazníků.

 

Defaultně je provize nastavena na 700 Kč, v případě produktu Ferratum Credit bude dodatečně navýšena.

Nový Ferratum Credit (jedná se pouze o první čerpání produktu, které může být provedeno i stávajícím klientem Ferratum.cz): 1260 Kč za každou reálně uskutečněnou půjčku.

Opakované čerpání Ferratum Credit: 56 Kč.

Nová Ferratum Micro: 700 Kč za každou reálně uskutečněnou půjčku (provize je připsána za každého nového zákazníka, který není veden v databázi Ferratum, tedy se jedná o zcela nový kontakt).

Opakovaná Ferratum Micro: 56 Kč  (provize je připsána za každou půjčku stávajícího zákazníka Ferratum).

Nová Ferratum Plus (pouze klienti, kteří předtím již měli nějakou jinou půjčku): 700 Kč za každou reálně uskutečněnou půjčku.

Opakovaná Ferratum Plus: 56 Kč.

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!

Odebírejte to nejlepší ze ziskejte.cz

Please wait