Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 8 let dáváme nejvíc!

Lypo.cz

Lypo.cz

Lypo.cz

Garantovaný cashback
3.5 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

LYPO.cz je internetové obchodní centrum, které vzniklo v roce 2012. Pro naše zákazníky neustále zdokonalujeme služby a rozšiřujeme nabídku, jež zahrnuje celou řadu kvalitních produktů od předních českých i světových značek.

Internetový obchod Vám nabízí možnost výhodně nakoupit produkty ze sekce domácnosti, včetně kuchyňských spotřebičů, koupelnových a bytových doplňků, kancelářských potřeb či designově a kvalitou skvělé odpadkové koše Hailo.

Sportovní potřeby patří florbalové a outdoorové vybavení, sortiment cyklistiky včetně samotných jízdních kol, produkty pro zimní radovánky, ať to jsou snowboardy a snowboardové doplňky či brusle na led. Své zastoupení mají i raketové sporty, fitness nabídka od samotných strojů, jako jsou rotopedy, trenažéry, dále posilovací věže, sportovní výživa či veškeré doplňky včetně činek a kotoučů.

 
Platí od 5.4.2019 do 15.4.2019

Slevy až 75 %

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait