Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 8 let dáváme nejvíc!

Arteddy.cz

Arteddy.cz

Arteddy.cz

Garantovaný cashback
7 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Nabízejí širokou nabídku kabelek, tašek, peněženek, opasků a dalších doplňků.

Tradice od roku 1995

Prvotřídní italskou módu pro Vás vybírají již od roku 1995. Za tu dobu si vytvořili vazby s těmi nejlepšími italskými dodavateli. Za letitou tradicí však nehledejte staromódnost, denně pro Vás sledují novinky a trendy, podle kterých vybírají nové zboží.

Velkoobchodní činnost provozují v Česku i na Slovensku, kde si jejich zboží zamilovalo mnoho obchodů i velkých obchodních řetězců.

Jak se rozhodli nechat to na vás

Všechno to začalo větou: „Takovou kabelku tak dlouho sháním!“

Ačkoliv je radost nadšených zákazníků ze srdce těšila, vrtalo jim hlavou, že jí občasně muselo předcházet dlouhé vyjednávání s obchodníkem, aby daný model z jejich velkoobchodu objednal. A samozřejmě tu byly i chvíle, kdy si obchodník stál za svým a určitý model stejně do své prodejny nevzal.

A tak vznikl nápad posunout se ke klientům blíže. Dát jim možnost vybírat z opravdu široké nabídky, kterou před nimi nikdo neprotřídil. Právě proto můžete na jejich e-shopu Arteddy.cz vybírat z pestré palety barev a vzorů.

 

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait