Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Invicta Hodinky.cz

Invicta Hodinky.cz

Garantovaný cashback
9.82 % - 4.9 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Prvotřídní kvalita za skvělou cenu, špičkové funkce a osobitý design. To jsou už přes jeden a půl století atributy legendárních hodinek značky Invicta jejímž zakladatelem je Raphael Picard. Firma má milion spokojených zákazníků, ke kterým každý rok putují hodinky Invicta z dílen ve Švýcarsku a Spojených státech.

Originální styl najde v široké nabídce pánských i dámských hodinek opravdu každý. V nabídce najdete automatické hodinky nebo quartzový strojek, chronograf či velký ciferník. Vyberte si ty svoje z oblíbených řad Invicta Reserve, Invicta Subaqua, Invicta Russian Diver, Invicta Force a mnoha dalších…

Servis hodinek Invicta, výměna řemínku či test voděodolnosti hodinek je samozřejmostí.

Pro  zákazníky firma stále připravuje limitované edice. Invicta podporuje sport a fanoušky adrenalinu. Spolupracuje s českým hokejovým svazem, teamem Dakar Buggyra racing, podporujeme sportovní akce jako je brněnské moto GP nebo zápasy bojového umění Muay Thai. Vedle limitovaných edicí realizuje i speciální kampaně a akční modely z pánských i dámských kolekcí náramkovýchhodinek Invicta.

Hrdými ambasadory značky Invicta jsou taková jména jako Arnold Schwarzenegger, Zbyněk Irgl, David Vršecký, Petr Čajánek, Karel Abraham, Jason Taylor, Martin Kolomý, Tomáš Hron, Jan Charouz.

 

Cashback 9,82 % z prodeje ze standardní ceny.

Cashback 4,9 % z prodeje ve slevě.

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait