Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 8 let dáváme nejvíc!

Halens.cz

Halens.cz

Halens.cz

Garantovaný cashback
4.23 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Halens CZ je E-shop s širokým sortimentem dámského, pánského i dětského oblečení a obuvi. Consortio Fashion Group s.r.o. je součástí nadnárodního koncernu a v České republice patří mezi špičku v zásilkovém obchodě. V nabídce internetového obchodu, který obsahuje více než 7 000 položek. V nabídce různé druhy šatů (nechybí společenské a svatební šaty), bundy, kabáty, kalhoty, body, košile, trička, plavky, podprsenky, kalhotky, rukavice, čepice, kabelky, pásky, brýle či tašky. Výběr značkového oblečení v e-shopu (Adidas, Nike, Next, Puma či Converse). Móda pro všechny generace. Nabídka bytového textilu (koberce, ubrusy či záclony), ložního textilu nebo koupelnových doplňků. Sezónní katalogy plné módy.

 

 

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait