Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Bagind.cz

Bagind.cz

Bagind.cz

Garantovaný cashback
8.4 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

O Bagind

Bagind je česká značka ručně vyráběných doplňků z přírodních materiálů, povětšinou z přírodní kůže. Výrobky vznikají pod rukama šikovných řemeslníků napříč celým světem v jejich rodinných dílnách s desetiletou tradicí. Firma se zaměřuje na výrobu batohů, kabelek, tašek, peněženek a dalších stylových a nadčasových doplňků. 

Navrhují vlastní design výrobků, dle požadavků soudobého zákazníka, které pvyrábí zruční výrobci v Indii a Kolumbii. 

O výrobě:

V současnosti výrobky Bagind vznikají v Indii a Kolumbii. Kousky z obou zemí se liší jak použitými materiály, tak designem, zato je spojuje kvalitní zpracování a ruční výroba.

V první z lokalit, Indii, se příběh značky Bagind začal po setkání zakladatele Lukáše Matějčka a zručného výrobce Dennise psát. V Indii mají v současné chvíli 2 výroby. První z nich, kterou vede Dennis sídlí v Jaisalmeru a druhou, která se k nám přidala v roce 2022, má pod palcem mladý Deepesh z Jodhpuru. Obě výroby pracují s kozí kůží, ze které tvoří kvalitní výrobky dle návrhů našeho českého designéra.

Obě oblasti jsou už po desetiletí spjatá s s kožedělnou výrobou. Místní výrobci produkují nejrůznější tašky, batohy, pásky, obaly a pouzdra. Vyrábí se zde také obuv a sedlářské potřeby. Výrobci používají k práci tradiční výrobní metody s využitím původních šicích strojů a ruční výroby.

S druhou zemí, Kolumbií, se portfolio rozrostlo o nové materiály a designy. 15 šikovných výrobců a vedoucí výroby Lindermana tu pracují s jemnou, avšak velmi odolnou hovězinou, kterou ve spoustě střihů kombinují s kvalitní tkaninou. 

O produktech:

Zákazníci si mohou vybírat z nabídky více než 200 výrobků. Portfolio zahrnuje pánské, dámské i unisex kožené doplňky, mezi kterými jsou kabelky, batohy, brašny i cestovní tašky, i drobnější kousky v podobě peněženek, kvalitních kožených obalů na klíče či elektroniku.

K výrobě je využívána kvalitní kozí a hovězí kůže či přírodní canvas. Zákazníci mají na výběr z několika barevných provedení. Výrobky je možné personalizovat pomocí ražby iniciálů.

 

 
Platí od 19.2.2024 do 23.2.2024

Dámský kožený opasek Stahuy ZDARMA

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci