Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Bonprix.cz

Bonprix.cz

Bonprix.cz

Garantovaný cashback
2.8 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Zásilkový obchodní dům Bonprix patří do největšího koncernu tohoto typu na světě - OTTO Versand v Hamburku. Bonprix působí v několika největších evropských státech: Polsku, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Anglii, Belgii, Francii, Itálii, Rakousku, Rusku, Slovensku a nyní také v Maďarsku.

V České republice poskytují služby od roku 2004.

Se svými zákazníky komunikuje prostřednictvím katalogů, které všem zájemcům posílá zdarma. Část katalogů distribuuje prostřednictvím obchodních míst České pošty a soukromých kolportérů. Ať bydlíte ve velkém městě nebo na malé vesnici, katalog Bonrpix dostanete. Stejně jako milióny domácností po celé Evropě.

 

 
Přihlašte se pro zobrazení kupónů.

 

Pokud jste se na Bonprix.cz dostali z jiného zdroje (např. newsletter, reklama, ...) v posledních 60 minutách. Počkejte prosím a po oněch 60 minutách učiňte proklik od nás. Vlivem technologie sledování objednávky, kterou partner využívá by se nám provize nezapsala. Nemohli bychom Vám tak připsat cashback.

Další informace a podmínky:

• Během objednávání nenavštěvujte žádné další webové stránky a ani neuplatňujte žádné poukazy nebo slevy na jiných stránkách.
• Body jsou zpravidla připsány za čistou hodnotu objednávky.
• Za poštovné a uplatněné poukazy zákazník nezískává žádné body.
• Body se zarezervují, jakmile jsou služby nebo přijaté zboží zaplaceny v plné výši a vypršela lhůta pro vrácení – obvykle do 50 až 120 dnů od nákupu.
• V případě, že je zboží vráceno nebo služba není využita, budou zaznamenané body stornovány.

 

Objednávka na Bonprix.cz může být zaplacena jedním z níže uvedených způsobů:

Platba na dobírku
Za zboží zaplatíte při odběru zásilky.

Platba online (PayU)
Rychlý elektronický převod. Seznam možných bank k výběru je k dispozici na stránce při vyřizování objednávky.Výběr způsobu platby provedete při vyřizování objednávky.

Platební karta
Přijímáme rádi také platby Vaší kreditní kartou VISA nebo MasterCard.


Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci