Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Pexo.cz

Pexo.cz

Pexo.cz

Garantovaný cashback
10.5 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Pexo.cz je nový, moderní e-shop, který se specializuje na školní potřeby, batohy, penály, vaky na záda, psací potřeby, kreativní potřeby a luxusní módní doplňky. Jsou velkoobchodní dodavatel do velkých řetězců, proto můžou nabídnout nejlevnější ceny na trhu.  Zákazníkům nabízí ke každé objednávce nad 499 Kč DÁREK, který si mohou vybrat z jejich široké dárkové nabídky.

Pro registrované zákazníky mají jako samozřejmost dopravu ZDARMA pro objednávky nad 899 Kč. Nabízí pouze produkty dostupné skladem, proto jejich zákazníkům zpravidla doručují do 2 pracovních dní.

Jejich nejprodávanějším sortimentem jsou módní doplňky značky Anekke a Santoro. Mezi další topsellery patří batohy, kterých mají opravdu širokou nabídku za nejlepší ceny.

 
Platí od 11.5.2020 do 31.5.2020

50% sleva na vybrané školní sety

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait