Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Ekskluzywna.cz

Ekskluzywna.cz

Ekskluzywna.cz

Garantovaný cashback
5.6 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Ekskluzywna.cz  je známá značka těšící velkému uznání na trhu s dámským i pánským  prádlem. Vznikla v roce 2008. Svoji činnost zahájila na polském trhu, spokojené klienty má také v mnoha zemích Evropy.

Nabízí širokou škálu nejkvalitnějšho dámského a pánské prádla a doplňků, dětského oblečení, plavek a velký výběr erotického spodního prádla za výjimečně atraktivní ceny.

Doručování lze provést jak poštou, tak kurýrní službou. Můžete si také vybrat způsob platby v závislosti na vašich individuálních  preferencích.

90 % nabízeného sortimentu je fyzicky na skladech a odesláno do 24 hodin od přijetí objednávky. U zbývají části sortimentu je doba odeslání od 2 do 5 pracovních dnů.

 

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait