Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 7 let dáváme nejvíc!

Alhambra.cz

Alhambra.cz

Alhambra.cz

Garantovaný cashback
5.6 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

ALHAMBRA design studio je společnost s dlouholetou tradicí. Již více než 12 let se studio specializuje na osvětlení interiérů a exteriérů od návrhu až po realizaci s maximálním servisem pro klienty. Mají kvalitní sortiment a profesionální přístup. Specializují se na LED osvětlení bytových interiérů, průmyslových budov, osvětlení historických budov, galerií či divadel. Spolupracují s předními českými výrobci i zahraničními partnery.

Nabízený sortiment se postupně rozšířil o nábytek a doplňky, služby bytového architekta a designéra, truhlářskou výrobu a další řemeslné práce. Firma nabízí architektům, designérům a interiérovým studiím zajímavé možnosti spolupráce.

 

 

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!

Odebírejte to nejlepší ze ziskejte.cz

Please wait