Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 6 let dáváme nejvíc!

Pneushop.cz

Pneushop.cz

Pneushop.cz

Garantovaný cashback
2.11 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Nabízí soukromým zákazníkům a obchodníkům v 128 online obchodech ve 42 zemích ojediněle široký sortiment pneumatik pro osobní vozidla, motocykly, trasportéry, nákladní vozidla, autobusy, speciální pneumatiky, pneumatiky pro kola, kompletní kola (přednamontované pneumatiky na ráfky), vybrané náhradní díly a příslušenství pro osobní vozidla, motorové oleje a baterie.

Na nezávislé testové platformě Testovanipneumatik.com obdrží zákazníci neutrální pomoc při rozhodování, než si z více než 100 značek pneumatik a 25.000 modelů budou moci vybrat vhodné pneumatiky. Dodání probíhá dle přání zákazníka buď přímo domů, nebo na jednoho z více než 34.000 celosvětových servisních partnerů, s kterými Delticom kooperuje a kteří umožní přímé dodání pneumatik na Vaši adresu k montáži na vozidlo zákazníka - nebo na jinou požadovanou adresu.

Výhody na první pohled: jednoduché a pohodlné online objednávání 24 hodin denně, pneumatiky za nízké ceny, cena pneumatiky včetně DPH + poštovného, více než 100 značek pneumatik a více než 25.000 typů pneumatik, přes 200 montážních partnerů, mnoho druhů možností plateb.

 

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!

Odebírejte to nejlepší ze ziskejte.cz

Please wait