Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 7 let dáváme nejvíc!

Bonprix.cz

Bonprix.cz

Bonprix.cz

Garantovaný cashback
6.5 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Zásilkový obchodní dům Bonprix patří do největšího koncernu tohoto typu na světě - OTTO Versand v Hamburku. Bonprix působí v několika největších evropských státech: Polsku, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Anglii, Belgii, Francii, Itálii, Rakousku, Rusku, Slovensku a nyní také v Maďarsku.

V České republice poskytují služby od roku 2004.

Se svými zákazníky komunikuje prostřednictvím katalogů, které všem zájemcům posílá zdarma. Část katalogů distribuuje prostřednictvím obchodních míst České pošty a soukromých kolportérů. Ať bydlíte ve velkém městě nebo na malé vesnici, katalog Bonrpix dostanete. Stejně jako milióny domácností po celé Evropě.

 

 
Přihlašte se pro zobrazení kupónů.
Platí od 3.5.2019 do 15.5.2019

Poštovné zdarma pro všechny objednávky při nákupu nad 499 Kč.

Důležité, prosím přečtěte si!

Pro úspěšné získání cashbacku doporučujeme následující:

Nejprve přijďte na stránky Bonprix.cz ze ziskejte.cz jako obvykle. Mezi tím si na webu vybírejte oblečení a další zboží a nějakou dobu počkejte. Po 30 minutách na Bonprix.cz znovu přejděte ze ziskejte.cz a dokončete nákup. Na Bonprix už nepřicházejte přes žádný jiný odkaz a objednávku dokončete. Pak se objednávka spáruje s vaším účtem a o svůj cashback nepřijdete.

Je to dáno tím, že Bonprix.cz má mírně odlišné podmínky pro získání cashbacku, a to z důvodu jeho specifického technického řešení webu a propojení s on-line partnery.

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!

Odebírejte to nejlepší ze ziskejte.cz

Please wait