Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 8 let dáváme nejvíc!

Bonprix.cz

Bonprix.cz

Bonprix.cz

Garantovaný cashback
2.8 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Zásilkový obchodní dům Bonprix patří do největšího koncernu tohoto typu na světě - OTTO Versand v Hamburku. Bonprix působí v několika největších evropských státech: Polsku, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Anglii, Belgii, Francii, Itálii, Rakousku, Rusku, Slovensku a nyní také v Maďarsku.

V České republice poskytují služby od roku 2004.

Se svými zákazníky komunikuje prostřednictvím katalogů, které všem zájemcům posílá zdarma. Část katalogů distribuuje prostřednictvím obchodních míst České pošty a soukromých kolportérů. Ať bydlíte ve velkém městě nebo na malé vesnici, katalog Bonrpix dostanete. Stejně jako milióny domácností po celé Evropě.

 

 

 

Pokud jste se na Bonprix.cz dostali z jiného zdroje (např. newsletter, reklama, ...) v posledních 60 minutách. Počkejte prosím a po oněch 60 minutách učiňte proklik od nás. Vlivem technologie sledování objednávky, kterou partner využívá by se nám provize nezapsala. Nemohli bychom Vám tak připsat cashback.

Další informace a podmínky:

• Během objednávání nenavštěvujte žádné další webové stránky a ani neuplatňujte žádné poukazy nebo slevy na jiných stránkách.
• Body jsou zpravidla připsány za čistou hodnotu objednávky.
• Za poštovné a uplatněné poukazy zákazník nezískává žádné body.
• Body se zarezervují, jakmile jsou služby nebo přijaté zboží zaplaceny v plné výši a vypršela lhůta pro vrácení – obvykle do 50 až 120 dnů od nákupu.
• V případě, že je zboží vráceno nebo služba není využita, budou zaznamenané body stornovány.

 

Objednávka na Bonprix.cz může být zaplacena jedním z níže uvedených způsobů:

Platba na dobírku
Za zboží zaplatíte při odběru zásilky.

Platba online (PayU)
Rychlý elektronický převod. Seznam možných bank k výběru je k dispozici na stránce při vyřizování objednávky.Výběr způsobu platby provedete při vyřizování objednávky.

Platební karta
Přijímáme rádi také platby Vaší kreditní kartou VISA nebo MasterCard.


Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait