Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 8 let dáváme nejvíc!

Bonprix.cz

Bonprix.cz

Bonprix.cz

Garantovaný cashback
4.55 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Zásilkový obchodní dům Bonprix patří do největšího koncernu tohoto typu na světě - OTTO Versand v Hamburku. Bonprix působí v několika největších evropských státech: Polsku, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Anglii, Belgii, Francii, Itálii, Rakousku, Rusku, Slovensku a nyní také v Maďarsku.

V České republice poskytují služby od roku 2004.

Se svými zákazníky komunikuje prostřednictvím katalogů, které všem zájemcům posílá zdarma. Část katalogů distribuuje prostřednictvím obchodních míst České pošty a soukromých kolportérů. Ať bydlíte ve velkém městě nebo na malé vesnici, katalog Bonrpix dostanete. Stejně jako milióny domácností po celé Evropě.

 

 
Přihlašte se pro zobrazení kupónů.
Platí od 21.1.2020 do 28.2.2020

Zimní výprodej - sleva až 50 % 

Pokud nenakoupíte do 20 minut od prokliku, musíte učinit nový proklik ze Ziskejte.cz!

Je to dáno tím, že Bonprix.cz má mírně odlišné podmínky pro získání cashbacku, a to z důvodu jeho specifického technického řešení webu a propojení s on-line partnery.


Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait