Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Časkrmení.cz

Časkrmení.cz

Časkrmení.cz

Garantovaný cashback
2.11 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Eshop Časkrmení.cz funguje již několik let a je postavený na kvalitním servisu. Zákazníkům již od svého počátku garantují, že se budou mít vždy kam dovolat, k tomu slouží naše telefonická nonstop linka.

Granule: téměř každý kdo má psa a nechce se mu vařit, krmí granulemi. Jsou často zvýhodněny dvoj či trojbalení. Buď nabízí slevy, nebo dopravu zdarma.

Sušené pamlsky: Jedna z nejširších nabídek na trhu. Většina produktů je zcela unikátní. Je to sortiment, pro který se zákazníci budou vracet a který se bude vyrábět stále.

Konzervy: opět je tu celá řada značek, na které se můžete zaměřit. Největší úspěch mají vlastní masové konzervy vyráběnými pod značkou Časkrmení.cz.

Kompletně vybaví psí salon od strojku až po hydromasážní vanu.

 

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait