Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Babickarstvi.cz

Babickarstvi.cz

Babickarstvi.cz

Garantovaný cashback
14.05 % - 2.11 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Babičkářství vám přináší inspiraci, jak udělat vaší babičce nebo dědečkovi radost.Dárky na Babičkářství vychází z poznání potřeb seniorů, které bylo čerpáno z mnohaleté zkušenosti se seniory, z výzkumů a studií a z diskuzí s odborníky. Najdete zde zdravotní a praktické pomůcky, dárky pro aktivní babičky, hudbu, film, četbu, hry, vitamíny, kosmetiku, knihy vzpomínek a retro, něco pro gurmány. Pokud si nejste s výběrem jisti, poradí vám dárkový poradce.

Dárky nejenom potěší, ale pomohou zlepšit kvalitu života babiček a dědečků. Některé dárky jsou pečlivě vybrány od specializovaných dodavatelů, některé vytváří samotné Babičkářství.

 

Výše odměny Cashback je rozdělena podle zboží:

14.05 % - KNIHA "Maminko, vyprávěj o vaření"

7 % - KNIHY "Maminko, vyprávěj o vaření + zástěra z pravého kanafasu", "Dědečku, vyprávěj", "Babičko, vyprávěj"

VÍNA Rosso Cabernet Sauvignon 2014, Francis Ford Coppola Winery Syrah, Rosé 2015, Chardonnay 2015, Merlot 2015, Toscana Rosato 2015 IGT Poggio Civetta, Bianco Pinot Grigio 2014 Francis Ford Coppola Winery, Chianti 2014 DOCG Poggio Civetta Toskánsko Itálie, Sauvignon Blanc výběr z hroznů 2015, Ontañon Crianza 2013 DOCa Španělsko Rioja, Frankovka Rosé 2015 jakostní víno s přívlastkem kabinetní, Montepulciano d'Abruzzo 2014 DOC Poggio Civetta Tokánsko Itálie, Rosé Nad Zahrady Merlot Vinařství Jan Stávek, Tramín červený 2015, pozdní sběr, 

Kabelka Love - vlčí máky, 3D otiskovací sada s dvojrámečkem

2.11 %  - ostatní

 

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait