Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Alphega.cz

Alphega.cz

Alphega.cz

Garantovaný cashback
2.1 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Alphega lékárna nabízí včetně obsáhlého sortimentu poradenství, preventivní programy a screeningové služby v 320+ lékárnách napříč Českem. Lékárenský e-shop Alphega.cz přináší zákazníkům od roku 2022 širokou nabídku volně prodejných léků, doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetiky, veterinárních přípravků a mnohem víc.

Oblíbený sortiment od 1 000+ výrobců nejen z EU skladem včetně volně prodejných léků, doplňků stravy, zdravotnických potřeb, zdravé výživy, kosmetiky a veteriny.

Nejsilnější skupina 25 až 54 let. 65 % ženy, 35 % muži. Nakupuje široká škála zákazníků poptávajících: volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetiku, veterinu, zdrav. potřeby, zdravou výživu.

Výhody nákupu:

Rychlost doručení – Distribuční sklad expeduje objednávky 2x denně. Objednávky jsou většinou doručeny do vybraných Alphega lekáren do 2 prac. dní od potvrzení objednávky a poboček Zásilkovny do 2 prac. dní od podání objednávky. DPD většinou doručuje objednávky na adresu zákazníka do 2 prac. dní od podání zásilky, nebo do výdejního místa Pickup DPD v případě neúspěšného doručení. Doprava zdarma – Vztahuje se na dopravu do vybrané Alphega lékárny při nákupu 299 Kč až 698 Kč. Od 699 Kč doprava zdarma přes jakoukoliv formu dopravy.

 

 
Je to jednoduché, rychlé a bezpečné. Získejte Cashback vždy jen za jedno kliknutí.


2. Vyberte si e-shop, kde chcete nakoupit a získat Cashback, a klikněte na tlačítko 'Získejte Cashback!'.
3. Budete přesměrováni na stránky (e-shop) partnera, kde můžete nakupovat tak, jak jste zvyklí. Transakce bude automaticky propojena s Vaším účtem na ziskejte.cz.
4. Po dokončení objednávky trvá pár hodin, než se Vám transakce zobrazí ve Vaší Historii transakcí
5. Nechte se vyplatit na stránce Moje konto .

Podrobnější popis naleznete v nápovědě na stránce Správný nákup - postup.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci