Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Chytralekarna.cz

Chytralekarna.cz

Chytralekarna.cz

Garantovaný cashback
7 % - 3.5 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Posláním Chytralekarna je pomáhat. Lékárna má být příjemným místem, kde se zákazník dočká citlivého přístupu a pochopení, ať už jej trápí jakýkoliv zdravotní problém. Chtějí nabídnout nadstandardní osobní péči a odborné poradenství. Vychovávají tak chytré zákazníky, kteří umí pečovat o svoje tělo a vnímají důležitost péče o své zdraví.

Zákazníky znají a na základě toho jim nabízí optimální péči. S Kartou osobní péče poradí, co klient potřebuje, co je pro něj vhodné a co naopak by užívat neměl.

Jsouk dispozici online i na telefonu. Na dotazy klientů odpovídají kvalifikované magistry z lékárny, poradí jim s užíváním léků nebo co dělat v případě nežádoucích účinků. 

Specialisté na dermokosmetiku! Víte, že Chytrá lékárna provozujenejvětší dermocentrum v Jihomoravském kraji? Najdete jej na Kobližné v Brně, naše specialistky poradí se správnou péčí o pleť a klienti Chytré lékárny si zde mohou nechat diagnostikovat typ pleti a sestavit péči na míru.

E-shopuChytralekarna Jde o životní prostředí. Nechtějí být další e-shop, kterému jde pouze o masové prodeje, nehledě na následky. Každý produkt, který si zákazník koupí v Chytré lékárně, dostane ekologicky zabalený.

 

Cashback:

Nový zákazník: 4.9 %

Nový zákazník, pridukt dermokosmetika: 7 %

Stávající zákazník: 4.9 %

Zboží s kuponem: 3.5 %

Platební metoda EON, Sodexho, BenefitPlus: 0 %

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci