Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 9 let dáváme nejvíc!

SCANQUILT.CZ

SCANQUILT.CZ

SCANQUILT.CZ

Garantovaný cashback
4.9 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Značka SCANquilt [skenkvilt] byla založena v r. 1992 společností Silex spol. s r.o. a v současné době zaujímá se sítí 48 prodejen významné místo na českém trhu jako výrobce a prodejce sortimentu zaměřeného na kvalitní lůžkoviny, zdravé spaní, trendy a design.

Snahou je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. Pečlivě vybírají z produkce světových návrhářů moderní i tradiční vzory na ložní povlečení. Kolekce SCANquilt se 600 variacemi vzorů a barev povlečení je v současné době nejširší na trhu v ČR.

Velmi si zakládají na kvalitě, inovacích a budování dlouhodobého vztahu se zákazníky. Cení si také proto prestižních ocenění Superbrands Award, které získali v letech 2013 - 2017 na základě hodnocení spotřebitelů a odborné poroty.

Kromě rozvoje vlastní prodejní sítě spolupracují i s designérskými interiérovými studii, architekty, vybavují penziony, rekreační zařízení a řada společností využívá jejich výrobky jako vkusný a praktický firemní dárek.

 

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait