Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 7 let dáváme nejvíc!

Studio Moderna

Studio Moderna

Studio Moderna

Garantovaný cashback
6.34 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

TOP SHOP, Dormeo, LiveActive, Wellneo, Shark, club5. Studio Moderna CZ je spolehlivá teleshoppingová společnost, která nabízí kvalitní a důmyslné pomocníky nejen pro domácnost.

V e-shopech, které Studio Moderna cz sdružuje, zájemce nalezne nejen oblíbené televizní produkty, ale i další zboží pro usnadnění života. Studio Moderna CZ podporuje zdravý životní styl. Prodává fitness vybavení i pomůcky na hubnutí, pro zdraví, relaxaci a hobby známé i z TV shopu. Všechno zboží je v nabídce i v kamenných prodejnách.

Při nespokojenosti s výrobky je zaručeno vrácení peněz.

 

 
Přihlašte se pro zobrazení kupónů.
Platí od 5.8.2019 do 11.8.2019

Slevy až 50 %

Před přihlášením na ziskejte.cz si prosím vymažte cookies z prohlížeče nebo využijte anonymní prohlížení (anonymní okno v prohlížeči), aby nedošlo k přesměrování a zaznamenání na další konkurenci a sdílení provize, jinak může být Cashback snížena pouze na 2,82 %.

 

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!

Odebírejte to nejlepší ze ziskejte.cz

Please wait