Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Tescoma.cz

Tescoma.cz

Garantovaný cashback
4.9 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Tescoma.cz je ryze česká společnost. Zaměřuje se na vývoj a prodej značkového kuchyňského nádobí a kuchyňských potřeb. V široké nabídce zboží naleznete kompletní sortiment nádobí a potřeb pro moderní kuchyni.

Tescoma je 100% česká společnost s 20-ti letou tradicí, která nabízí kompletní sortiment kuchyňských potřeb. Jedná se o originální, kvalitní a dokonale funkční výrobky, které Tescoma nejen prodává, ale ve vlastním Design centru také sama vyvíjí a testuje. Řada výrobků nese označení světový patent a některé získaly také prestižní ocenění za design.

 
Platí od 21.5.2020 do 1.6.2020

Sleva 20 % na vše, nevztahuje se na již zlevněné, akční zboží, dárkové poukazy a ochranné pomůcky se slevovým kódem TSTKVET20.

Minimální objednávka je 500 ,- Kč.

Cashback bude stornován v případě využití neuvedených slevových kódů (např. O2 Extra, ...)

 

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait