Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Biomineraly.cz

Biomineraly.cz

Biomineraly.cz

Garantovaný cashback
4.2 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Firma Biomineraly se zaměřuje především na vysoce kvalitní doplňky stravy a další produkty určené pro zdravý životní styl, ekologickou domácnost i psychickou pohodu a relax. Značnou část sortimentu tvoří také jantarové korálky pro děti, které si firma nechává vyrábět v tradičních dílnách v Litvě. Menší část nabídky pak tvoří ručně tvořené dekorace a dárkové předměty pro radost.

O produktech:

Najdete zde především doplňky stravy s nekompromisním složením. Při výběru sortimentu je dbáno na detaily v nabídce jsou značky nejvyšší kvality. Cílem je, aby produkty zákazníkům skutečně pomáhaly. Produkty jsou vhodné i pro těhotné, kojící nebo třeba malé děti a snaží se, aby maximum z nich bylo vhodných i pro alergiky. Vše, co prodávají, mají osobně vyzkoušené. E-shop vybudovala Mgr. Iveta Polívková, která má vystudovanou ekologii, psychologii, mnoho dalších odborných kurzů včetně školení od výrobců a v oblasti zdraví se neustále vzdělává. Díky tomu se zákazníci mohou zdarma individuálně poradit o výběru produktů pro sebe i své blízké.

Cílová skupina:

Na e-shopu primárně nakupují ženy, a to především těhotné, kojící a maminky dětí přibližně do 10 let, které tvoří většinu zákazníků.  Bestsellery, jako třeba vysoce kvalitní kolagen, rybí oleje, probiotika pro alergiky nebo přípravky na klouby však nakupují stejně tak muži. Tato část sortimentu je oblíbená také u seniorů.

O e-shopu:

Veškeré produkty jsou skladem a objednávky jsou vyřizovány obratem, snaží se o odeslání ještě ten samý den. Nejen kvůli rychlému dodání mají výborné recenze od zákazníků.

Působí v ČR a na Slovensku. Díky výhodným smlouvám s dopravci mají nízké poštovné a dopravu zdarma již od 1 500 Kč. V rámci ČR odesílají prostřednictvím Balíkovny, České pošty, Zásilkovny a GLS. Zákazníci mohou platit na dobírku, převodem i přes on-line platební bránu.

 

 
Je to jednoduché, rychlé a bezpečné. Získejte Cashback vždy jen za jedno kliknutí.


2. Vyberte si e-shop, kde chcete nakoupit a získat Cashback, a klikněte na tlačítko 'Získejte Cashback!'.
3. Budete přesměrováni na stránky (e-shop) partnera, kde můžete nakupovat tak, jak jste zvyklí. Transakce bude automaticky propojena s Vaším účtem na ziskejte.cz.
4. Po dokončení objednávky trvá pár hodin, než se Vám transakce zobrazí ve Vaší Historii transakcí
5. Nechte se vyplatit na stránce Moje konto .

Podrobnější popis naleznete v nápovědě na stránce Správný nákup - postup.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci