Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Bodyworld.eu

Bodyworld.eu

Bodyworld.eu

Garantovaný cashback
5.6 % - 1.05 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

BodyWorld je rychle rostoucí společnost zaměřená na potřeby sportovců a lidí, kteří se snaží žít zdravě a ze svého aktivního života vytěžit maximum.

Hlavní složku portfolia tvoří široké spektrum sportovní výživy mezi které patří proteiny, aminokyseliny, spalovače tuků, předtréninkové nápoje, kreatiny, gainery, regenerační přípravky, iontové nápoje a jiné. Pro podporu zdraví a vitálního životního stylu si zákazník může vybrat z množství vitamínů, minerálů, zdravých potravin, wellness přípravků, oříškových krémů, nízkokalorických jídel, snídaňových směsí, kaší, cereálií, náhradních sladidel, dochucovadel a mnoho jiných.

Rovněž se zaměřují na fitness nářadí, příslušenství a různé tréninkové pomůcky, aby lidem umožnili trénovat efektivněji a tak dosahovat požadované cíle. V neposlední řadě zde najdete oblečení, které je vhodné jak do fitness centra, tak i pro běžné nošení. Portfolio nabízející více než 120 značek se řadí k nejširším na evropském trhu. Portfolio je pečlivě sestavené a bere maximální ohled na kvalitu a funkčnost produktů, které odpovídají pouze těm nejvyšším standardům.

Velkým benefitem pro zákazníky je online poradna, kde na všechny otázky spojené se zdravím, sportem a produkty odpovídají

 

Cashback:

Nový zákazník: 4.9%

Nový zákazník: produkty Bodyworld: 5.6%

Existující zákazník: 1.05%

Existující zákazník: produkty Bodyworld: 2.8%

 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci