Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Botanic.sk

Botanic.sk

Botanic.sk

Garantovaný cashback
7 % - 3.5 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Botanic už 18 let přináší bylinky a přírodní doplňky stravy pro lepší fyzické i duševní zdraví. V Botanicu pečlivě vybírají suroviny od nejlepších dodavatelů z celého světa a kvalita je pro ně klíčová. Proto si vše sami vyrábí v Jablonci nad Nisou už od roku 2005.

Jde o tým zkušených lidí, kteří svou práci milují a rádi na sobě zkouší účinky vlastních produktů. Díky vlastnímu skladu má Botanic většinu produktů neustále skladem. Zakládají si zde na spolupráci s mnoha odborníky, kteří jim pomáhají vytvářet kvalitní produkty s prokazatelnými účinky na zdraví.

Velmi oblíbená je prémiová řada produktů, které jsou složené z více bylinek a efektivně řeší konkrétní problém, jako je BrainUp pro podporu mozkové aktivity, SleepWell pro lepší spánek nebo EnergyUp pro oddálení únavy a dodání dlouhotrvající energie.

Při výrobě Botanic dodržuje nejvyšší hygienické standardy a snaží se být ohleduplný k životnímu prostředí. Za kvalitu svých bylinek a přírodních doplňků stravy dávají ruku do ohně.

 

Cashback:

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci