Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Zoohit.cz

Zoohit.cz

Zoohit.cz

Garantovaný cashback
6.3 % - 0.7 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Zoohit.cz je jedním z největších českých internetových obchodů s potřebami pro domácí zvířata, který nabízí více než 8000 produktů pro psy, kočky, ryby, hlodavce a ptáky. Zákazníkům nabízí výhodné ceny a mnoho dalších benefitů, jako je například poštovné od 799 Kč zdarma, slevu ve výši 5% pro nové zákazníky při jejich první objednávce, slevu 3% při koupi nákupu nad 2500 Kč a další.

U zoohit naleznete široký sortiment produktů pro Vaše domácí zvíře. Nabízí 8.000 produktů, které Vám může zaslat ještě dnes. Při nákupu na zoohit se můžete spolehnout na více než čtrnáctiletou zkušenost společnosti zooplus AG, která zoohit provozuje, v oblasti potřeb pro domácí zvířata.

Ať již máte zájem o krmivo či jiné doplňky pro Vašeho miláčka – na zoohitu najdete vždytop značkya kvalitní produkty zavelmi výhodné ceny. Jako výhradně internetový obchod se může 100% soustředit na to, aby Vám ulehčili nakupování: vybrané produkty si jednoduše objednejte na webové stránce a v pohodlí domova můžete očekávat jejich dodání. Pečlivě sestavené popisy produktů Vám pomohou vybrat ten správný produkt pro Vašeho miláčka.

Vše pro Vaše domácí mazlíky – psy, kočky, drobná zvířata, ptáky či rybičky!

 
Přihlašte se pro zobrazení kupónů.
Platí od 7.11.2023 do 3.12.2023

BLACK FRIDAY: BLACK Friday je tady! Slevy až -40% na vybrané produkty.

Cashback:

Nový zákazník: 6.3 % cashback
Zánovní zákazník: 4.9 % cashback

Stávající zákazník: 0,7 % cashback

 


Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait