Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Medicinka.cz

Medicinka.cz

Medicinka.cz

Garantovaný cashback
4.48 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Extrasilné přírodní doplňky Dr. Bojda, jsou známé v celé republice díky své výjimečnosti a jedinečné kvalitě. Dr. Bojda je rovněž častým hostem na TV Nova, Prima a TV Šlágr. V nabídce najdete také vysoce kvalitní značky Minerals70 a další. Dr. Bojda rovněž zastupuje vlastní rodinnou firmu Jankar profi, výrobce kvalitních a českých medů a medoviny. Tyto výrobky dostaly řadu ocenění u nás i v zahraničí. Medovina Čeladenka a mandlová získaly stříbrné medaile v celosvětové soutěži. Filosofický přístup k vývoji a výrobě jedinečných doplňků stravy a kosmetiky pod značkou Dr. Bojda je jednoznačně určen nekompromisním přístupem ke kvalitě výrobků. Cílem značky je přínos pro zlepšení kvality života zákazníků.

 
Je to jednoduché, rychlé a bezpečné. Získejte Cashback vždy jen za jedno kliknutí.


2. Vyberte si e-shop, kde chcete nakoupit a získat Cashback, a klikněte na tlačítko 'Získejte Cashback!'.
3. Budete přesměrováni na stránky (e-shop) partnera, kde můžete nakupovat tak, jak jste zvyklí. Transakce bude automaticky propojena s Vaším účtem na ziskejte.cz.
4. Po dokončení objednávky trvá pár hodin, než se Vám transakce zobrazí ve Vaší Historii transakcí
5. Nechte se vyplatit na stránce Moje konto .

Podrobnější popis naleznete v nápovědě na stránce Správný nákup - postup.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait