Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 8 let dáváme nejvíc!

Jak na registraci

Registrovat se je snadné. Můžete tak učinit dvěma způsoby:

    1. Kliknutím na tlačítko Facebook přihlášení: 
2379 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál

Ziskejte.cz Vám přináší

Portál Ziskejte.cz Vám přináší nejen novou cestu jak ušetřit. Nákupem přes portál ziskejte.cz Vám vzniká nárok na finanční odměnu - Cashback, která závisí na ceně nákupu a na výši provize, kterou poskytují naši smluvní partneři. Cashback je v podobě peněz, které Vám budou zaslány na účet (Bankovní účet, PayPal).

Můžete např. koupit zboží v akci (tedy již zlevněné) a následně na tom ještě získat část svých vynaložených prostředků zpět. Je to v podstatě forma dalšího zlevnění. Při pravidelných nákupech tak můžete ušetřit nemalé peníze. To ale není všechno, následuje příklad, další výhody a informace.

23751 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál...

Partneři a jejich výběr

Na portále ziskejte.cz máte na výběr z mnoha partnerů, u kterých můžete nakoupit zboží či službu s Penězi za nákup. Po kliknutí na některého z partnerů se dostanete na jeho profil (stránku) s dalšími informacemi.

Všechny e-shopy můžete zhlédnout po kliknutí na tlačítko "Kde nakoupím" v horním menu. Zde máte možnost rolovacího menu (když zůstanete kurzorem myši na tlačítku) viz obr. 1 anebo pouze tlačítko "Kde nakoupím" odešlete viz obr. 2 a můžete vybírat obchod podle kategorií anebo dle abecedy - jak Vám lépe vyhovuje.

2417 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál

Jak povolit JavaScript ve Vašem prohlížeči

Ke správnému fungování stránek s JavaScriptem musíte mít ve svém internetovém prohlížeči Javascript povolen. Pokud povolen není, stránka se sice zobrazí, ale bez JavaScriptových prvků a jejich funkcí. Na portále ziskejte.cz je povolení Javascriptu nutné.

3924 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait