Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Noví partneři: Oxalis.cz, Kabea.cz, MojeMana.cz, FirmaNaZazitky.cz, Huawei.cz, TMnabytek.cz, F-mobil.cz

Nakupujte v 10ti nově přidaných e-shopech:

 

Získejte

7 %

Největší e-shop kožené galanterie v Česku a na Slovensku, kde najdete kabelky, tašky, batohy, peněženky i cestovní zavazadla různých značek. Jeho síla je nejen v kvalitě a šíři sortimentu, ale hlavně v perfektních službách.

Získejte

3,5 %

Jde o nejstarší zážitkovou agenturu v ČR a nabízí více než 1300 zážitků ve všech krajích České republiky a všechny v garanci nejlepší ceny.

Získejte

10,5 %

Mana™ poskytuje pohodlnou výživu kdykoli, kdy ji potřebujete - sport, kancelář, cestování, gaming.

Získejte

5,6 %

Mají ty nejlepší elektronické  obojky od světoznámých značek a přes 2000 druhů dalšího zboží připraveného k okamžité expedici.

Získejte

5,6 %

Huawei je světovým poskytovatelem infrastruktury informačních a komunikačních technologií. Jde o třetího největšího výrobce chytrých telefonů na světě. Poskytuje nejnovější technologie zákazníkům po celém světě.

Získejte

10,5 %

Sortiment sypaných čajů, výběrové kávy, čajového a kávového příslušenství je nejširší na českém trhu – zahrnuje přes 1500 položek. Disponuje vlastní výrobní a skladovací plochou o celkové výměře 5700 m2, což umožňuje udržovat zásobu zboží na patřičné úrovni.

Získejte

1,75 %

Můžete si uspořádat Vaše bytové prostory s krásnými a funkčními doplňky a nábytkem. Lepší kvalita - lepší každodenní život. Sdílejí know-how a zkušenosti, aby prostor, který Vás obklopuje, byl jedinečný.

Získejte

3,5 %

Tato firma patří mezi největší online zahradnictví v ČR. Sezónní nabídka čítá přes 2.500 druhů živých rostlin skladem. Najdete zde unikátní značky, domácí dekorace a bytové doplňky.

Získejte

5,6 %

Na českém trhu působí F-mobil již od roku 2007 a dnes je jedním ze stabilních internetových obchodů v ČR zaměřených na mobilní telefony, příslušenství a chytrou domácnost.

                       

 
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait