Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Přehled transakcí (Moje transakce)

Na historii Vašich transakcí a plateb se dostanete kliknutím na tlačítko "Moje transakce" v pravém horním vysouvacím menu (obr. 1).

Prehled transakci

Obr. 1: Tlačítko "Moje transakce"

 

Na stránce "Moje transakce" najdete informace o tom, v jakém stavu se jednotlivá transakce nachází, kdy byla uskutečněna, u jakého partnera, jaká je výše Cashbacku, příp. bonusy a další informace. Na této stránce je také zobrazena historie Vašich výplat. 

Transakce by se Vám měla zobrazit v historii transakcí s časovým odstupem závislým na technickém propojení s daným partnerem. Tento časový odstup může být v řádu minut, u některých však i do 72h.

 

Uživatel může na této stránce vidět, v jakém stavu se jeho nákupní transakce právě nacházejí:

 

vyřizuje se - Propojeno s Vašim účtem/Vyřizuje se - transakce je zaznamenána a propojena s Vaším účtem. Pokud nedojde/nedošlo k porušení obchodních podmínek, tak je transakce v období čekání na schválení od Partnera. Lhůta, po které je Vám Cashback přiznán na účet a tedy může být vyplacen je uveden u každé transakce.

 

okay - Částka Vám byla připsána na konto/odeslána - Cashback je Vám připsán na konto. Pokud částka na Vašem kontě přesahuje minimální částku pro výplatu, můžete si nechat zaslat platbu. Tento stav také znamená, že jsme vyřídili požadavek na platbu a odeslali Vám platbu na Váš finanční účet.

 

okay - Storno - v případě porušení obchodních podmínek či zamítnutí ze strany Partnera je u transakce uveden tento stav. Můžete použít kontaktní formulář na stránce Kontakt pro důvodnou reklamaci. V příloze prosím zašlete naskenovanou fakturu, příp. jiný doklad o koupi.

 

vyřizuje se - Vyřizuje se - tento speciální stav může nastat v případě, že je transakce zaznamenána, ale není potvrzeno, že jste nákup provedli právě Vy. To může nastat např. v případě, že navštívíte Partnera a nakoupíte, aniž byste se přihlásili na ziskejte.cz. V tomto případě budeme potřebovat Vaší spolupráci a to zejména doklad o koupi zboží, kterým prokážete, že jste oprávněni získat Cashback.

 

 

 

 

 

Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci