Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Vyberte si JoomlaShine!

Proč zvolit JoomlaShine?
 
 
Můžete přilákat návštěvníky s designem vašeho webu
 
Tisíce uživatelů Joomla si již vybralo. Každá šablona JoomlaShine má neuvěřitelně krásný čistý design s ultra flexibilním rozestavěním z 36 modulů pozic. Kombinace odchylky barev, stylů nabídky a styly pozadí vedou k opravdu pozoruhodným webovým stránkám.
 
 
joomlashine-templates 1
Krásné reagující šablony Joomla
 
 
Ušetříte spoustu času na konfiguraci
 
Budete překvapeni, jak se snadno vytváří. Není potřeba používat kódování při tvorbě JoomlaShine šablon. Každá šablona mánejméně 40 samostatných parametrů, které ušetří pracovní čas.
 
 
Můžete ušetřit spoustu peněz při tvorbě své stránky
 
S flexibilním uspořádáním a snadnou konfigurací, jste schopni dělat různé vzhledy pro neomezený počet stránek. Pokud máte pouze jednu, můžete aktualizovat s novým tématem kdykoliv budete chtít.
 
easy-configuration 2
Ušetříte spoustu peněz při tvorbě více stránek
 
 
Stránky se budou načítat rychleji
 
Mnohočetné a oddělené ikony jsou sloučeny do jednoho souboru, takže se snižuje počet HTTP požadavků na server. Doba načítání je rychlejší.
 
 
Můžete dosáhnout vysoké pozice ve výsledcích vyhledávačů
 
Krásná šablona nestačí, pokud nejste na předních pozicích při vyhledávání na Googlu. Vstupní hlavní sloupec, záhlaví a zápatí jsou v šablonách JoomlaShine jasně označeny. To znamená, že hlavní obsah je nalezen první při indexování vašich webových stránek.
 
 
Stránky jdou kombinovat s jinými populárními rozšířeními
 
Mnoho Joomla šablon nefungují dobře s některými populárními rozšířeními Joomla. Zatímco JoomlaShine šablony dobře pracují s mnoha populárními rozšířeními například K2, VirtueMart, EasyBlog Kunena, JEvents, Community Builder, JomSocial a podobně.
 
popular-extension 3 
JoomlaShine šablony dobře fungovat s oblíbenými rozšíření.
 
 
Obdržíte kvalitní dokumentaci a rychlou podporu
 
I přes svoji jednoduchou ovladatelnost, JoomlaShine stále poskytují velmi komplexní balíček podpory: PDF dokumenty, příspěvky z blogů a video tutoriály. Samozřejmostí je profesionální podpora od JoomlaShine týmu.
 
professional-support 4
 
 

Důvody pro výběr rozšíření JoomlaShine

 

Dostanete se blíže k zákazníkům s mobilními funkcemi - optimalizované pro moderní mobilní zařízení, jako jsou iPhone, iPad a Android a mobilní telefony s operačním systémem Windows.

mobile-devices-2

 

Máte flexibilní možnosti prezentace obsahu Vašich stránek

S rozšířeními JoomlaShine, můžete zobrazit obsah (jako jsou formuláře, galerie ...) na všech webových stránkách, v jakékoli velikosti a informacemi. Také si můžete zobrazit více obsahu na jedné straně bez konfliktů.

 

Doporučené tisíci uživateli Joomly

Dosahuje vysoký rating od Joomla komunity. Tisíce uživatelů Joomlu stáhli a používají. Více v recenzích, jak kvalitní je rozšíření JoomlaShine.

 

popular-joomla-extensions-2

 

Vyzkoušejte přes získejte.cz a získáte Cashback 20 % z ceny:

http://www.ziskejte.cz/vsichni-partneri/internet/joomlashine.com

 

Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait