Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Získejte nejméně 5 500 Kč za každých 10 doporučení. Žádná omezení počtu doporučených

myImage04

Pochlubte se, jak jste s námi výhodně nakoupili, odměníme Vás!

Kombinací bonusů je možné získat nejméně 5 500 Kč za každých 10 nově přivedených uživatelů. To je 550+ Kč za doporučení.

 

Tito uživatelé se musejí registrovat po kliknutí na Váš doporučující odkaz, který najdete na stránce Můj profil ("Můj doporučující odkaz"). Bonusové peníze si můžete nechat ihned vyplatit a VIP body vyměnit za peníze. VIP body si jednoduše měníte ve Vašem profilu Moje bodyBonusy uvedené na této stránce jsou zautomatizovány a po splnění podmínek Vám je systém ihned připíše. Vám přijde email se zprávou o připsaném bonusu. Více informací o VIP věrnostních bodech a návod, jak snadno získat doporučené uživatele najdete na stránce Odměníme Vás za sdílení.

 

Počet doporučených     Bonusy - celkem 550 Kč za jedno doporučení
Každý 1 350 Kč a 350 VIP bodů, za každého nového, Vámi doporučeného uživatele, kterému bude přiznáno alespoň 350 Kč Cashbacku. Co je to Cashback?.
Každých 5 500 Kč za každých 5 nových uživatelů, kteří se registrují přes Váš odkaz, a každému z nich bude přiznáno alespoň 700 Kč Cashbacku.
Každých 10 1 000 Kč za každých 10 nových uživatelů, kteří se registrují přes Váš odkaz, a kterým bude každému z nich přiznáno alespoň 1 400 Kč Cashbacku. 

 

V případě 10 doporučených uživatelů, kteří postupně získají 1 400 Kč schváleného CashBacku, Vám vyplatíme celkem 5 500 Kč (10 x 350 Kč + 2 x 500 Kč + 1 x 1 000 Kč). 

To není vše. K tomu navždy získáváte 25 % ze všech VIP bodů, které tito uživatelé získají a protože VIP body u nás měníte za peníze, tak Vám vyplácíme ještě více!

 

Doporučit co nejvíce lidí je snadné pomocí nástrojů pro sdílení. Za jejich používání Vás odměňujeme navíc! Podrobnosti na stránce Odměňujeme Vás za sdílení. Přehled doporučených a využití Vašeho doporučujícího odkazu můžete sledovat ve Vašem profilu na stránce Moje VIP body

Stav splnění podmínek Vašich přátel můžete kontrolovat na stránce "Moje body", v záložce "Mnou doporučení". V záložce "Poslední aktivita" pak vidíte, kolik Vám bylo připsáno VIP bodů za některého z Vašich doporučených uživatelů. 

 

Další podmínky

Nelze doporučovat sám sebe nebo jinak zneužívat nabídku.

Ostatní bonusy jako např. Vstupní bonus 100 Kč, se nepočítají jako Cashback. Požadující částku Cashbacku mohou Vámi doporučení uživatelé získat postupně - nemusí to být naráz a musí jim být připsána na konto - stav schválena. +350 Kč se uplatní, pokud doporučený uživatel získá Cashbacku v celkové výši alespoň 350 Kč.

 

Skvělé výhody a bonusy pro uživatele - Vaše ziskejte.cz

Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci