Získejte nejméně 4 000 Kč za každých 10 doporučení

myImage04

 

Pochlubte se, jak jste s námi výhodně nakoupili, odměníme Vás!

Kombinací bonusů je možné získat nejméně 4 000 Kč za každých 10 nově přivedených uživatelů.

 

Tito uživatelé se musejí registrovat po kliknutí na Váš doporučující odkaz, který najdete na stránce Můj profil ("Můj doporučující odkaz"). Bonusové peníze si můžete nechat ihned vyplatit a VIP body vyměnit za peníze. VIP body si jednoduše měníte ve Vašem profilu Moje bodyBonusy uvedené na této stránce jsou zautomatizovány a po splnění podmínek Vám je systém ihned připíše. Vám přijde email se zprávou o připsaném bonusu. Více informací o VIP věrnostních bodech a návod, jak snadno získat doporučené uživatele najdete na stránce Odměníme Vás za sdílení.

 

 

Počet doporučených     Bonus
Každý 1 200 Kč a 100 VIP bodů, za každého nového, Vámi doporučeného uživatele, kterému bude přiznáno alespoň 100 Kč Cashbacku. Co je to Cashback?.
Každých 5 500 Kč za každých 5 nových uživatelů, kteří se registrují přes Váš odkaz, a každému z nich bude přiznáno alespoň 250 Kč Cashbacku.
Každých 10 1 000 Kč za každých 10 nových uživatelů, kteří se registrují přes Váš odkaz, a kterým bude každému z nich přiznáno alespoň 1 000 Kč Cashbacku. 

 

V případě 10 doporučených uživatelů, kteří postupně získají 1 000 Kč schváleného CashBacku Vám tedy vyplatíme celkem 4 000 Kč (10 x 200 Kč + 2 x 500 Kč + 1 x 1 000 Kč). 

To není vše. K tomu navždy získáváte 10 % ze všech VIP bodů, které tito uživatelé získají a protože VIP body u nás měníte za peníze, tak Vám vyplatíme ještě více!

 

Doporučit co nejvíce lidí je snadné pomocí nástrojů pro sdílení. Za jejich používání Vás odměňujeme navíc! Podrobnosti na stránce Odměňujeme Vás za sdílení. Přehled doporučených a využití Vašeho doporučujícího odkazu můžete sledovat ve Vašem profilu na stránce Moje VIP body

Stav splnění podmínek Vašich přátel můžete kontrolovat na stránce "Moje body", v záložce "Mnou doporučení". V záložce "Poslední aktivita" pak vidíte, kolik Vám bylo připsáno VIP bodů za některého z Vašich doporučených uživatelů. 

 

Další podmínky

Ostatní bonusy jako např. Vstupní bonus 100 Kč, se nepočítají jako Cashback. Požadující částku Cashbacku mohou Vámi doporučení uživatelé získat postupně - nemusí to být naráz a musí jim být připsána na konto - stav schválena. +200 Kč se uplatní, pokud uživatel získá Cashbacku v celkové výši alespoň 100 Kč.

 

Skvělé výhody a bonusy pro uživatele - Vaše ziskejte.cz