Ziskejte.cz Vám přináší

Portál Ziskejte.cz Vám přináší nejen novou cestu jak ušetřit. Nákupem přes portál ziskejte.cz Vám vzniká nárok na finanční odměnu - Cashback, která závisí na ceně nákupu a na výši provize, kterou poskytují naši smluvní partneři. Cashback je v podobě peněz, které Vám budou zaslány na účet (Bankovní účet, PayPal).

Můžete např. koupit zboží v akci (tedy již zlevněné) a následně na tom ještě získat část svých vynaložených prostředků zpět. Je to v podstatě forma dalšího zlevnění. Při pravidelných nákupech tak můžete ušetřit nemalé peníze. To ale není všechno, následuje příklad, další výhody a informace.

Vracíme Vám až 100 % z provize od partnerů

Například u některého z našich partnerů nakoupíte zboží v akci za 10 000 Kč. Pokud máme u partnera uvedeno Cashback 6 %, tak Vám tím u nás vzniká nárok na 600 Kč, které si můžete nechat vyplatit ihned po schválení. Doba schválení je různá a jedná se např. o lhůtu po kterou můžete zboží ze zákona vrátit zpět obchodníkovi - tím by nárok na Cashback zanikl, protože ani my bychom nedostali provizi od partnera.

Také máte možnost získat různé bonusy navíc. Výši těchto dodatečných bonusů upravuje systém dalších odměn pro naše věrné uživatele, kteří mají takto možnost získat až 100% z provize od partnerů. A to velmi jednoduše, stačí být aktivním uživatelem a nakupovat přes ziskejte.cz.

Speciální bonusový věrnostní program

Nejen touto aktivitou se Vám načítají tzv. VIP body, o nichž máte přesný přehled ve Vašem uživatelském prostředí. Tyto body můžete vyměnit přímo za peníze, které si poté můžete ihned nechat vyplatit. Podrobnější popis najdete na stránce  VIP Body (Moje Body) Naši uživatelé takto v kombinaci s některou z dalších sezónních akcí mohou získat až 100% Cashbacku – tedy celých 1 000 Kč v případě výše uvedeného příkladu. Zkombinujte to s naší nabídkou slevových kupónů a můžete nakupovat opravdu extra-výhodně.