Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Activa.sk

Activa.sk

Activa.sk

Garantovaný cashback
7 % - 3.5 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

E-shopy provozuje firma ACTIVA, která je už více než 30 let předním dodavatelem všehopotřebného pro kanceláře. Krom toho dováží školní, výtvarné a psací potřeby světovýchznaček a velkoobchodně jimi zásobuje papírnictví a další obchody po celé zemi. Veškerétoto zboží také nabízí koncovým zákazníkům právě prostřednictvím svých specializovanýche-shopů.

Bibelot.cz je největší obchod s prestižním psaním v České republice. Nabízí psacípotřeby prestižních značek Parker, Waterman, Faber-Castell, Lamy a Rotring, zápisníky,diáře a doplňky značky Moleskine, výtvarné a kreativní potřeby Faber-Castell a umělecképapíry Clairefontaine. Vedle nabídky značek, které sami dovážejí, na Bibelot najdete iluxusní psací potřeby a doplňky Montblanc a špičkové diáře, zápisníky a doplňky značkyFilofax.

Activáček.cz je specializovaný e-shop s nabídkou kvalitních školních a výtvarných potřeb,aktovek, školních a outdoorových batohů a kreativních sad. V naší nabídce najdete zboží

Eko produkty - produkty ekologické a z recyklovaného materiálu. Oba typy mají společný cíl a tím je minimalizace negativního dopadu na životní prostředí.

 
Platí od 13.3.2024 do 31.12.2024

Doprava nad 69 EUR zadarmo

Cashback: 3.5%

Parker: 
Waterman: 
Lamy: 
Rotring: 
Faber-Castell: 
Clairefontaine: 
Filofax: 3
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci