Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 6 let dáváme nejvíc!

Často kladené otázky u Aliexpress.com

Dotazy se týkají partnera Aliexpress

Uživatel otevře webové stránky Aliexpress z mobilního telefonu a je přesměrován do aplikace Aliexpress. Pokud objednává, bude to přiřazeno?

Pokud uživatel má zařízení se systémem IOS nebo Android a nainstaluje aplikaci Aliexpress, bude automaticky přesměrován do aplikace. Všechny objednávky tohoto uživatele budou přiřazeny. Pokud uživatel nemá tuto aplikaci, systém navrhne, že jej nainstaluje, avšak v takovém případě po instalaci musí uživatel použít link ziskejte.cz znovu, jinak objednávka nebude zaznamenána.

 

Které kategorie produktů Aliexpress nezaplatí?

1249 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál...

Zvýhodněný CashBack dle objemu

Plošné zvýhodnění CashBacku u všech partnerů podle objemu získaného CashBacku za předchozí kalendářní měsíc. Navýšíme Vám hodnotu CashBacku u každé transakce, pokud jste v předchozím kalendářním měsíci dosáhli určité hodnoty schváleného CashBacku.

Například: Pokud v měsíci Prosinec získáte schválený CashBack v hodnotě 1 000 Kč, tak v Lednu budete mít všechny zaevidované transakce se zvýhodněním + 4 % k hodnotě CashBacku. Tzn. místo CashbBacku 100 Kč budete mít zaevidováno 104 Kč. Můžete získat zvýhodnění až + 11 % ke každé transakci dle tabulky: 

Schválený CashBack v kalendářním měsíci

Zvýhodnění ke každé transakci následující měsíc
10 000 Kč + 11 %
4 000 Kč + 6 %
1 000 Kč + 4 %
3361 COM_CONTENT_REVIEW
|

Důležité změny podmínek - navýšení CashBacku až o 80 %

POZOR ZMĚNY PODMÍNEK 

Od teď zvyšujeme CashBack u všech partnerů až o 80 %.

Již nyní platí změna CashBacku např.

 • Tchibo.cz z 5,63 na 10 %
 • Aliexpress.com z 5,5 na 8,1 %
 • Zoohit.cz ze 2,25 na 4 %
 • Damejidlo.cz z 2,82 na 5 %
 • Pepa.cz z 3,38 na 6 %
 • Pilulka.cz z 4,5 % na 6 %
 • Booking.com z 2,25 na 3,6 %

Spolu s touto změnou dojde od 1.1.2017 ke změně hodnoty VIP bodů, které lze proměnit za peníze. Nová hodnota bude od 5 až 400 Kč za 1000 až 10 000 VIP bodů. Také místo zisku 2 bodů za 1 Kč CashBacku, bude nově 1 bod za 1 Kč.

  Doporučujeme proměnit stávající body do 31.12.2016. Po tomto datu již nebude možné proměnit VIP body za starou hodnotu.


  Změna náhodného bonusu

  • Náhodný bonus ke každé transakci je od této chvíle zastaven a od 1.1.2017 bude nahrazen bonusem novým - plošné zvýhodnění CashBacku u všech partnerů podle objemu získaného CashBacku za předchozí kalendářní měsíc. Již v lednových transakcích tak můžete získat až +11 % ke každému CashBacku. Tento nový bonus je popsán na stránce Zvýhodněný CashBack dle objemu.

  Navýšení bonusů za doporučení

  • Bonus za každého doporučené uživatele se mění ze 100 Kč + 100 VIP bodů na 200 Kč + 200 VIP bodů. Díky tomu máte možnost získat nejméně 4 000 Kč za každých 10 doporučených místo původních 3 300 Kč. Více informací na stránce Získejte nejméně 4 000 Kč za každých 10 doporučení.

  Nově doporučený postup pro získání CashBacku

  • Abychom pro Vás zajistili CashBack, poslední proklik do e-shopu partnera musí být zaznamenaný ze ziskejte.cz
  • po tomto prokliku již prosím nesurfujte, nehledejte slevové kódy, ale věnujte se samotné objednávce až do jejího konce.
  • Ještě jistější je zavřít všechna okna prohlížeče a nákup uskutečnit v anonymním režimu prohlížeče. Takto se smažou cookies, které by mohly proklik ze ziskejte.cz přepsat a provize by nebyla připsána ani nám, a tedy ani Vám.
  • Pokud možno nepoužívejte proxy, ani žádný program, který ovlivňuje/vypíná cookies nebo reklamy (např. AdBlock , adblockplus, Ghostery , ... ).
  • A nakonec prosím nepoužívejte slevové kódy/kupóny které nemáme uveřejněny. Některé mohou s naším CashBackem fungovat, ale jiné zase ne. Pokud takovýto kupón chcete využít, rádi pro Vás zjistíme zda je možné ho s námi kombinovat.
  Doufám, že jsou nové informace o změnách srozumitelné. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte mne kontaktovat.
   
  Za tým ziskejte.cz s přáním krásného adventu
  Ing. Karel Vlach
  Project Manager

   

  1282 COM_CONTENT_REVIEW
  |

  Hledáte výhodnou půjčku či investici? Vyzkoušejte Zonky.cz!

  Když hledáte výhodnou půjčku anebo chcete rozumně investovat, tak Zonky.cz může být ta správná volba

   

  Přemýšlíte, kde sehnat výhodnou půjčku a banky nejsou ochotny vám vyhovět? Když požádáte známé či přátele, tak převádí hovor na jiné téma a také se vám nepodaří uspět. Potom ještě zbývají internetové společnosti, mnohdy i nyní často viditelné v televizních reklamách, ovšem po původní třeba i bezúročné půjčce se opakovatelná půjčka stává velkou finanční zátěží při vysokém úročení pramenícím z vysokého rizika.

  1110 COM_CONTENT_REVIEW
  |
  Číst dál...

  Přidejte si doplněk

  Ziskejte.cz - CashBack

  a získejte bonus 30 Kč. Přidejte si doplněk do prohlížeče a již nikdy nezapomenete získat Cashback a slevové kupóny. Aplikace Vás vždy upozorní, pokud se ocitnete na webu, který máme v nabídce. Nemusíte si tak pamatovat, na které weby poskytujeme Cashback či slevové kupóny.

   

  Doplněk Vás automaticky upozorní na možnost získat Cashback a slevové kupony na právě prohlížené stránce - e-shopu. Ujistí Vás, že máte nárok na Cashback. A poradí Vám, co dělat v případě, že nárok nemáte.

  14970 COM_CONTENT_REVIEW
  |
  Číst dál...

  Nakupujte u Mall.cz!

  Internet Mall patří mezi české maloobchody s bílou technikou, elektronikou, sportovními potřebami, hračkami a s počítači a mobily. Mall.cz provozuje v Česku internetový obchod a kamenné prodejny pod značkou Mall.cz. Internet Mall je dceřinou firmou nizozemské společnosti Netretail Holding B.V.

  Společnost Internet Mall, a.s. (dříve bilezbozi.cz, s.r.o.) byla založena v roce 2000. Od této doby Internet Mall působí v České republice, Německu, Polsku, Maďarsku a na Slovensku.

   

  1048 COM_CONTENT_REVIEW
  |
  Číst dál
  Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!

  Odebírejte to nejlepší ze ziskejte.cz

  Please wait