Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Baumax.cz

Baumax.cz

Baumax.cz

Garantovaný cashback
2.45 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Baumax.cz pod novým vedením navázal na tradici značky. Zachoval dobré jméno, ale jinak se úplně změnil. Změnil se díky vám a změnil se pro vás – zákazníky. Zákazník, jeho potřeby, cíle a vize se vždy nacházejí v centru zájmu. Moderní dynamická společnost Baumax.cz, která se vašim potřebám přizpůsobuje. Sortiment je šit na míru vašich přání a požadavků. Ve všech našich 18 velkoplošných prodejnách najdete všechno pro stavbu, rekonstrukci i zařízení vašeho domu či bytu.

Baumax.cz vyniká úplně nejširší bezkonkurenční nabídkou podlahových krytin, keramických obkladů, dlažeb, laminátových a dřevěných podlah a všeho příslušenství. Pokud jste se rozhodli zrenovovat nebo postavit novou koupelnu, jste u nás správně. Najdete zde tak širokou nabídku sanitární keramiky, van, sprchových koutů, vodovodních baterií a koupelnových doplňků. Vyberete si i kvalitní kuchyňské linky, sedací soupravy, nábytkové stěny, pohovky a ostatní nábytek. A samozřejmě nejen to. Rozsáhlá nabídka vybavení pro práci i odpočinek na zahradě, rostliny, široká škála nářadí, barev, stavební chemie, zařízení interiéru jsou samozřejmostí. Všechno od renomovaných a prověřených výrobců.

Přesvědčíme vás o tom, že sortiment Baumax.cz vyniká nejen širokou nabídkou, vysokou kvalitou a dostatečným množstvím, ale vždy nejnižší cenou na trhu! Zkušení specialisté vám díky svým praktickým zkušenostem poskytnou vždy kvalitní a odborné poradenství. Každý den pro vás připravují atraktivní a jedinečné nabídky. Pro každého je připravena kartu stálého zákazníka, díky které získá další dodatečné výhody. Baumax.cz je hrdou rodinnou firmou, pro kterou čest, tradice, důvěra a zásadovost jsou základem všeho. Na to se můžete vždy spolehnout.

 
Platí od 1.1.2024 do 31.12.2024

Doprava zdarma při nákupu nad 35 000 Kč

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci