Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 8 let dáváme nejvíc!

Hledáte výhodnou půjčku či investici? Vyzkoušejte Zonky.cz!

Když hledáte výhodnou půjčku anebo chcete rozumně investovat, tak Zonky.cz může být ta správná volba

 

Přemýšlíte, kde sehnat výhodnou půjčku a banky nejsou ochotny vám vyhovět? Když požádáte známé či přátele, tak převádí hovor na jiné téma a také se vám nepodaří uspět. Potom ještě zbývají internetové společnosti, mnohdy i nyní často viditelné v televizních reklamách, ovšem po původní třeba i bezúročné půjčce se opakovatelná půjčka stává velkou finanční zátěží při vysokém úročení pramenícím z vysokého rizika.

2034 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál...

Přidejte si doplněk

Ziskejte.cz - CashBack

a získejte bonus 30 Kč. Přidejte si doplněk do prohlížeče a již nikdy nezapomenete získat Cashback a slevové kupóny. Aplikace Vás vždy upozorní, pokud se ocitnete na webu, který máme v nabídce. Nemusíte si tak pamatovat, na které weby poskytujeme Cashback či slevové kupóny.

 

Doplněk Vás automaticky upozorní na možnost získat Cashback a slevové kupony na právě prohlížené stránce - e-shopu. Ujistí Vás, že máte nárok na Cashback. A poradí Vám, co dělat v případě, že nárok nemáte.

31853 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál...

Nakupujte u Mall.cz!

Internet Mall patří mezi české maloobchody s bílou technikou, elektronikou, sportovními potřebami, hračkami a s počítači a mobily. Mall.cz provozuje v Česku internetový obchod a kamenné prodejny pod značkou Mall.cz. Internet Mall je dceřinou firmou nizozemské společnosti Netretail Holding B.V.

Společnost Internet Mall, a.s. (dříve bilezbozi.cz, s.r.o.) byla založena v roce 2000. Od této doby Internet Mall působí v České republice, Německu, Polsku, Maďarsku a na Slovensku.

 

2299 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál

Vyberte si JoomlaShine!

Proč zvolit JoomlaShine?
 
 
Můžete přilákat návštěvníky s designem vašeho webu
 
Tisíce uživatelů Joomla si již vybralo. Každá šablona JoomlaShine má neuvěřitelně krásný čistý design s ultra flexibilním rozestavěním z 36 modulů pozic. Kombinace odchylky barev, stylů nabídky a styly pozadí vedou k opravdu pozoruhodným webovým stránkám.
1478 COM_CONTENT_REVIEW
|
Číst dál

Bonus ke každé transakci

Bonus zastaven 7.12 viz změny podmínek a plošné navýšení CashBacku.

 

U každé transakce je 70 % šance na spuštění speciálního bonusu. Tento bonus znamená náhodné navýšení Cashbacku o 5 - 15 % a to včetně VIP věrnostních bodů!

Bonus je aktivní až do odvolání.

Pozor bonus není to samé jako cashback!

Např. máte objednávku u Bonprix.cz za 2000 Kč a z toho deklarovaných 5 % Cashbacku je 100 Kč.

Pokud se spustí bonus, tak se náhodně vybere číslo od 5 do 15, tedy např. 10 by znamenalo, že ke Cashbacku 100 Kč se Vám připočte bonus 10 % a to je +10 Kč, dohromady 110 Kč. Celkem tedy získáte 110 Kč.

Cashback je vždy stejný a pro všechny a jeho výše je vždy uvedena na stránce s každým partnerem, ale náhodný bonus je opravdu náhodný s tím, že je vždy 70 % šance, že se spustí a když se spustí, tak se ke Cashbacku připočte 5 - 15 % také náhodně!

4078 COM_CONTENT_REVIEW
|
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait