Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

Marimex.cz

Marimex.cz

Marimex.cz

Garantovaný cashback
3.5 % - 0 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Marimex patří mezi největší specializované prodejce bazénů a relaxačních technologií v České republice. Ze sortimentu nabízí nejrůznější zboží jako nadzemní bazény a jejich příslušenství, solární techniku, trampolíny, pískoviště a klouzačky na zahradu, sauny, vířivky a další zboží pro dům a zahradu.

 

 

 
Přihlašte se pro zobrazení kupónů.

Cashback dle kategorie:

  • Infrasauny, sauny a vířivky - 1,05 %
  • Bazénové příslušenství - 2,8 %
  • Bazénová chemie, pro bazény, pro filtrace, pro trampolíny, pro zastřešení, pro vysavače - 3,5 %
  • Čištění bazénů a vody, příslušenství trampolín, ostatní díly, hračky do vody, nafukovací křesla, nafukovací matrace a postele, nafukovací polštáře, příslušenství, pro nejmenší, sedáky na křesla, náhradní díly, vánoční LED osvětlení - 2,1 %
  • Bazénová filtrace a písek, ohřev bazénu a vody, saunové příslušenství, dětské trampolíny, trampolíny Marimex, čluny a kajaky, hračky na zahradu, dětské domečky, houpačky a houpadla, nadzemní bazény, fitness trampolíny, saunové doplňky, dětské pískoviště a písek - 1,4 %
  • Dárkové poukazy - 0 %

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait