Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Sconto.cz

Sconto.cz

Sconto.cz

Garantovaný cashback
1.75 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

SCONTO Nábytek s.r.o. je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. 

Najdete zde kompletní sortiment bytového nábytku, který zahrnuje obývací stěny, sedací soupravy, pohovky, konferenční stolky, ložnice, matrace, rošty, dětské pokoje, kuchyně, jídelny, židle, stoly, kancelářský a koupelnový nábytek, svítidla, bytový textil a další kuchyňské i bytové doplňky.

Pomocí eshopu máte možnost objednat si nábytek a nejrůznější bytové doplňky v pohodlí svého domova. Vše bude přivezeno přímo k Vám.

Výhodami eshopu jsou příznivé ceny a dobrá kvalita, cenová garance, že stejné zboží ve stejné kvalitě nekoupíte v jiné kamenné prodejně v ČR výhodněji, většina sortimentu je ihned na skladě, rozmanitý design nábytku, profesionální personál.

 

 


Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait