Peníze zpět z Vašich nákupů - cashback a slevové kupóny. Již 8 let dáváme nejvíc!

LiveActive.cz

LiveActive.cz

LiveActive.cz

Garantovaný cashback
8.45 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

LiveActive je synonymem pro zdravější a aktivnější životní styl. Chcete zhubnout, posílit své tělo, užívat si různých aktivit vevnitř i venku, rehabilitovat po nemoci nebo zranění? LiveActive nabízí široké spektrum jednoduchých a pokročilých fitness pomůcek pro kardiovaskulární trénink, posilování, týmové sporty, sportovních potravin a různých turistických doplňků.

Projděte si nabídku značek Spookey, Gymbit, Adidas, Highladner, Tunturi, Wowoow, Reebook, Diadora, Speedminton, Runtastic, Fida, a dalších.

 

Před přihlášením na ziskejte.cz si prosím vymažte cookies z prohlížeče nebo využijte anonymní prohlížení (anonymní okno v prohlížeči), aby nedošlo k přesměrování a zaznamenání na další konkurenci a sdílení provize, jinak může být Cashback snížena pouze na 2,82 %.

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait