Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 11 let dáváme nejvíc!

Day-spa-shop.cz

Day-spa-shop.cz

Day-spa-shop.cz

Garantovaný cashback
4.9 %
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Česká rodinná společnost z Jižní Moravy, která se zabývá prodejem a výrobou přírodních produktů. Portfolio produktů cílí především na tisíce let starý komplexní léčebný systém z Indie zvaný „ájurvéda“. Na e-shopu najdete zdravé potraviny a koření, nápoje (kupříkladu chutné čaje dovážené z Asie), přírodní kosmetiku, netradiční doplňky stravy nebo produkty zaměřené na aromaterapii.

Většinu sortimentu je dovážena z dalekého zahraničí (převážně z východní Asie), nicméně, prezentuje se také díky třem privátním značkám Healing Nature, DAY Spa a Gustée.

Výhody e-shopu:

Spoustu produktů se pyšní označeními jako BIO, RAW, Organic, Vegan apod. Tři vlastní značky 100 % zákazníků doporučuje obchod na Heureka.cz Super rychlá doprava – zboží zasíláme nejpozději druhý den Ekologie – zboží je posíláno v recyklovatelných papírových krabicích Vytvářejí pravidelné slevy dle sezónnosti produktů Dárek k nákupu již od 250 Kč Sleva na první nákup 10 % Doprava zdarma od 1500 Kč

O produktech:

Produktový sortiment se snaží stále rozšiřovat o zajímavé produkty, které jsou „trendy“ za účelem oslovení nových zákazníků. Zákazníci se rádi vrací, a to mj. díky prodeji spotřebního zboží a výborné komunikaci našeho obchodu.

 
Přihlašte se pro zobrazení kupónů.
Platí od 1.3.2024 do 31.12.2024

Tematické balíčky za zvýhodněnou cenu.

Vyberte si z nabídky produktů ve slevě.

Zdravé dárky ke každému nákupu

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait

Ocenění a recenze

Ziskejte recenze   Cashback ziskejte2

Kontaktní informace

DS group, spol. s r.o.

Kroměříž

Nám. Míru 350/2a

767 01

IČO: 25591614

DIČ: CZ25591614

Napište nám, co máte na srdci