Peníze zpět z Vašich nákupů - nejlepší cashback. Již 10 let dáváme nejvíc!

DobraPoptavka.cz

DobraPoptavka.cz

DobraPoptavka.cz

Garantovaný cashback
70 Kč
Garance

CashBack je forma zpětné slevy. Získejte zpět peníze ze všech nákupů. Vztahuje se i na zboží v akci. Získejte nyní +100 Kč za registraci a +30 Kč za doplněk.

Jednoduchý poptávkový systém. Zákazník, který shání řemeslníka nebo firmu, která se postará o libovolné stavební úpravy, vyplní nezávaznou poptávku po konkrétní požadované práci. Systém za něj osloví specialisty a ještě tentýž den zákazník obdrží první nabídky, které může, ale nemusí využít. Tento poptávkový systém využívá téměř 200 tisíc dodavatelů. Průměrná úspora klientů dosahuje 30 %.

 

 

 
Platí od 3.3.2019 do 31.3.2019

Cashback navýšen až na 245 Kč!

Cashback je vyplácena za každou unikátní platnou stavební poptávku, která projde SMS verifikací a je publikována. Platná poptávka je v hodnotě alepoň 5 000,- Kč vč. DPH a má vyplněny všechny údaje. Za poptávky se nepovažuje a tudíž neproplácí: nabídky, investorské služby, výkup / odpady, obchodní zastoupení , pracovníky na HPP, brigádníky, barter a podobně.

 

Bonus +15 % ke každému CashBacku!

Získejte zvýhodněný CashBack dle objemu Vašich objednávek na Ziskejte.cz a spolu s VIP body, které automaticky sbíráte za každý nákup, dostanete bonus až +15 % ke každému CashBacku!

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
Přihlašte se k odběru VIP kupónů, akcí a novinek!
Please wait